「音楽 (SP)」の版間の差分
→ベヨネッタ
(→ベヨネッタ) |
|||
| 3,915行目: | 3,915行目: | ||
! width=40% | 備考 | ! width=40% | 備考 | ||
|- | |- | ||
| | | Theme Of Bayonetta - Mysterious Destiny (instrumental) | ||
| | | アレンジ (for) | ||
| | | 中鶴 潤一 | ||
| <small>出典: | | <small>出典: ベヨネッタ<br />使用箇所: ステージ</small> | ||
|- | |- | ||
| One Of A Kind | |||
| 原曲 | |||
| | | | ||
| <small>出典: ベヨネッタ<br />使用箇所: ステージ</small> | |||
|- | |||
| Riders Of The Light | |||
| 原曲 | |||
| | |||
| <small>出典: ベヨネッタ<br />使用箇所: ステージ</small> | |||
|- | |||
| Let’s Hit The Climax! | |||
| 原曲 | |||
| | |||
| <small>出典: ベヨネッタ<br />使用箇所: ステージ</small> | |||
|- | |||
| Red & Black | |||
| 原曲 | |||
| | |||
| <small>出典: ベヨネッタ<br />使用箇所: ステージ</small> | |||
|- | |||
| After Burner (∞ Climax Mix) | |||
| 原曲 | |||
| | | | ||
| <small>出典: ベヨネッタ<br />使用箇所: ステージ</small> | |||
|- | |||
| 友よ | |||
| 原曲 | |||
| | |||
| <small>出典: ベヨネッタ<br />使用箇所: ステージ</small> | |||
|- | |||
| Let’s Dance, Boys! | |||
| 原曲 | |||
| | |||
| <small>出典: ベヨネッタ<br />使用箇所: ステージ</small> | |||
|- | |||
| Theme Of Bayonetta 2 - Tomorrow Is Mine (instrumental) | |||
| アレンジ (for) | |||
| 中鶴 潤一 | |||
| <small>出典: ベヨネッタ2<br />使用箇所: ステージ</small> | |||
|- | |||
| The Legend Of Aesir | |||
| 原曲 | |||
| | |||
| <small>出典: ベヨネッタ2<br />使用箇所: ステージ</small> | |||
|- | |||
| Time For The Climax! | |||
| 原曲 | |||
| | | | ||
| <small>出典: <br />使用箇所: </small> | | <small>出典: ベヨネッタ2<br />使用箇所: ステージ</small> | ||
|}</div> | |}</div> | ||